1η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκόρ |
7/1/2017 |
16:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ |
61 - 20 |
14/1/2017 |
20:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
64 - 32 |
15/1/2017 |
20:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. |
20 - 73 |
2η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκόρ |
21/1/2017 |
18:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ |
38 - 45 |
21/1/2017 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
64 - 50 |
22/1/2017 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
34 - 55 |
3η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκόρ |
5/2/2017 |
18:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. |
30 - 51 |
4/2/2017 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
53 - 21 |
5/2/2017 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
29 - 44 |
4η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκόρ |
18/2/2017 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ |
31 - 79 |
19/2/2017 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ |
57 - 40 |
18/2/2017 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
20-0(α.α) |
5η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκόρ |
12/3/2017 |
20:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
55 - 45 |
11/3/2017 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Λ.Φ.Α. 93’ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. |
0-20(α.α) |
11/3/2017 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
30-62 |
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκόρ |
19/3/2017 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ |
29-83 |
18/3/2017 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
0-20(α.α) |
18/3/2017 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
63 - 17 |
2η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκόρ |
1/4/2017 |
16:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
20-0(α.α) |
1/4/2017 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. |
|
1/4/2017 |
16:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ |
3η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκόρ |
8/4/2017 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ |
|
8/4/2017 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
|
8/4/2017 |
20:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ |
0-20(α.α.) |
4η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκόρ |
12/4/2017 |
16:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
|
12/4/2017 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Λ.Φ.Α. 93’ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
|
12/4/2017 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. |
0-20(α.α.) |
5η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκόρ |
19/4/2017 |
16:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ |
|
19/4/2017 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Λ.Φ.Α. 93’ |
|
19/4/2017 |
18:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
20-0(α.α.) |
***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12
*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.
*** ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ : Προκρίνονται απ’ ευθείας στην Γ’ ΦΑΣΗ, οι τρεις (3) πρώτες βαθμολογικά ομάδες Α, Β και ΣΤ΄.
Προκρίνονται για την Β’ ΦΑΣΗ οι δυο (2) πρώτες βαθμολογικά ομάδες από τους ομίλους Γ’ και Δ’. Στη συνέχεια αγωνίζονται μεταξύ τους σε έναν όμιλο μεταφέροντας τα αποτελέσματα των μεταξύ τους αγώνων της Α’ ΦΑΣΗΣ και διαμορφώνεται σειρά κατάταξης για τη Γ’ ΦΑΣΗ. Από τον όμιλο αυτό προκρίνονται οι τρεις (3) πρώτες βαθμολογικά ομάδες. Το ίδιο ισχύει και για τους Ομίλους Ε1 και Ε2. Οι αγώνες της Γ’ ΦΑΣΗΣ θα είναι νόκ-άουτ και θα οριστούν στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλό της ψηλότερα στην βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας ορίζεται στην έδρα της ομάδας που έκανε τις περισσότερες μετακινήσεις.