Παναιτωλικός Γ.Φ.Σ.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 2017 – 2018

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

15/10/2017

18:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

51-73

15/10/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

46-58

14/10/2017

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

50-71 

14/10/2017

17:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

84-75

15/10/2017

13:30

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

53-68


2η Αγωνιστική
Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

21/10/2017

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

67-55 

21/10/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

54-63

22/10/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

69-50

21/10/2017

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

92-44

21/10/2017 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ 61-42

3η Αγωνιστική
Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

4/11/2017

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

63-51

5/11/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

61-66 

5/11/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

47-63

4/11/2017

14:30

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’

66-83 

4/11/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

46-55 


4η Αγωνιστική
Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

12/11/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

89-55

11/11/2017

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

69-52

11/11/2017

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

72-35

11/11/2017

17:30

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

54-48

11/11/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

39-79 


5η Αγωνιστική
Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

19/11/2017

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

60-75

19/11/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’

61-60 

23/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

60-67

20/11/2017

20:15

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

52-63 

18/11/2017

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

74-58


6η Αγωνιστική
Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

26/11/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

 73-51

26/11/2017

16:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 71-61

25/11/2017

19:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 66-59

25/11/2017

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 64-56 

26/11/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 49-67


7η Αγωνιστική
Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

3/12/2017

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

72-58

3/12/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

65-51 

2/12/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

55-64

2ή3/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’

66-46

2/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

49-72 


8η Αγωνιστική
Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

10/12/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

53-55 

10/12/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

55-51 

10/12/2017

16:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

54-77

9/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

79-63 

9/12/2017

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

90-55 


9η Αγωνιστική
Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

17/12/2017

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 62-68

16/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 45-80

16/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 84-57

16/12/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 70-40

17/12/2017 14:00 ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’  78-73



B’ ΓΥΡΟΣ


1η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

14/1/2018

19:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

 61-58

13/1/2018

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 65-56

13/1/2018

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 52-54

14/1/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 64-61

13/1/2018

14:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’

69-52 


2η Αγωνιστική
Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

21/1/2018

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

49-64

21/1/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

44-50

20/1/2018

19:00

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

48-68 

21/1/2018

16:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

60-100

20/1/2018

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

73-57 


3η Αγωνιστική
Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

28/1/2018

14:30

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

62-35

28/1/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

63-58 

27/1/2018

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

88-49 

27/1/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

99-72 

27/1/2018

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

75-53 


4η Αγωνιστική
Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

4/2/2018 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 64-65 
4/2/2018 14:00 ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 51-78 
3/2/2018 20:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ 62-70 
3/2/2018 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 60-49 
3/2/2018 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 72-62 

5η Αγωνιστική
Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

10/2/2018 14:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) 90-57
10/2/2018 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 71-62
10/2/2018 19:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 71-62
10/2/2018 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 53-60 
11/2/2018 14:00 ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 61-56 

6η Αγωνιστική
Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

25/2/2018 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – Α.Λ.Φ.Α. 93’ 57-68 
25/2/2018 14:00 ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 80-55
24/2/2018 20:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 51-47
24/2/2018 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 47-70 
24/2/2018 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 58-42 

7η Αγωνιστική
Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

3/3/2018 16:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) 74-63
3/3/2018 18:00 ΚΛ.ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 53-63 
4/3/2018 14:00 ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 87-80 
3/3/2018 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 67-58 
3/3/2018 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 82-63 

8η Αγωνιστική
Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

11/3/2018 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 55-47 
10/3/2018 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 62-59 
10/3/2018 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ.ΛΙΑΚΑΤΑΣ 78-60 
10/3/2018 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Λ.Φ.Α. 93’ 47-62
11/3/2018 14:00 ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 52-64 

9η Αγωνιστική
Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

18/3/2018 14:00 ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) 57-49 
17/3/2018 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 69-59 
17/3/2018 14:00 ΚΛ.ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 61-65 
17/3/2018 16:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 75-65 
17/3/2018 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 79-53 
***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12
*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.
*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  Ισχύει το άρθρο 5. της Προκήρυξης της A’ Κατηγορίας.
*** ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ ΟΡΟΙ :  Ισχύουν τα άρθρα 5 των Γενικών Διατάξεων ΕΣΚΑΒΔΕ και το άρθρο 10 της Προκήρυξης της A’ Κατηγορίας ΕΣΚΑΒΔΕ. 


Διαβάστε περισσότερα...

 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γυμναστικός Φιλευκπαιδευτικός Σύλλογος

Προυσιωτίσσης 15, Αγρίνιο 301 32 [Γήπεδο Παναιτωλικού] Τηλ-Φαξ.: 26410 52898

W : www.panetolikosac.gr E-mail : info@panetolikosac.gr

Copyright © 2017-2018 Η ιστοσελίδα είναι χορηγία του VRES-AGRINIO.GR