Ορίζεται ο νοκ-άουτ αγώνας μπαράζ για την παραμονή στην Β' ΕΣΚΑΒΔΕ όπως παρακάτω :
ΣΑΒ. 28/3/2015, ΩΡΑ 17:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 53-50
Ορίζονται οι επαναληπτικοί αγώνες της Β' ΦΑΣΗΣ του Πρωταθλήματος της Β' Κατηγορίας Ανδρών όπως παρακάτω :
1) ΣΑΒ. 21/3/2015 ΩΡΑ 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ - ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 58-50
2) ΣΑΒ. 21/3/2015 ΩΡΑ 18:00 ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 73-40
3) ΚΥΡ. 22/3/2015 ΩΡΑ 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ - Φ.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 20-0(α.α.)
4) ΚΥΡ. 22/3/2015 ΩΡΑ 19:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Κ.Α.Ο. ΠΡΕΒΕΖΑΣ - Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 77-58
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
29/11/2014 |
17:00 |
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ |
Α.Ο.Κ. ΙΝΑΧΟΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
26-63 |
29/11/2014 |
16:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. |
31-70 |
29/11/2014 |
20:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93 (Β) |
44-52 |
ΡΕΠΟ : Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) |
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
6/12/2014 |
16:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) |
46-67 |
7/12/2014 |
18:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Α.Λ.Φ.Α. 93 (Β) – Α.Ο.Κ. ΙΝΑΧΟΣ |
20-0(α.α) |
6/12/2014 |
20:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
66-37 |
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ |
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
13/12/2014 |
18:00 |
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ |
Α.Ο.Κ. ΙΝΑΧΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) |
20-0(α.α) |
13/12/2014 |
12:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ |
60-37 |
14/12/2014 |
19:30 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Α.Λ.Φ.Α. 93 (Β) – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
57-54 |
ΡΕΠΟ : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. |
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
21/12/2014 |
19:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – Α.Λ.Φ.Α. 93 (Β) |
62-57 |
20/12/2014 |
20:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Ο.Κ. ΙΝΑΧΟΣ |
45-38 |
20/12/2014 |
14:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΓ.Φ.Σ. – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
55-42 |
ΡΕΠ0 : ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
3/1/2015 |
16:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Λ.Φ.Α. 93 (Β) |
81-49 |
3/1/2015 |
15:00 |
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ |
Α.Ο.Κ. ΙΝΑΧΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
68-84 |
3/1/2015 |
18:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ |
62-45 |
ΡΕΠΟ : ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
10/1/2015 |
16:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) |
|
10/1/2015 |
12:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ |
|
10/1/2015 |
20:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΓ.Φ.Σ. – Α.Ο.Κ. ΙΝΑΧΟΣ |
|
ΡΕΠΟ : Α.Λ.Φ.Α. 93 (Β) |
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
17/1/2015 |
20:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. |
|
17/1/2015 |
16:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Α.Λ.Φ.Α. 93 (Β) – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ |
|
17/1/2015 |
14:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
|
ΡΕΠ0 : Α.Ο.Κ. ΙΝΑΧΟΣ |
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
25/1/2015 |
19:30 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ο.Κ. ΙΝΑΧΟΣ |
|
24/1/2015 |
17:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ |
|
24/1/2015 |
19:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Α.Λ.Φ.Α. 93 (Β) – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
|
ΡΕΠΟ : Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) |
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
1/2/2015 |
16:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. |
|
31/1/2015 |
17:00 |
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ |
Α.Ο.Κ. ΙΝΑΧΟΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93 (Β) |
|
31/1/2015 |
20:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
|
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ |
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
7/2/2015 |
20:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – Α.Ο.Κ. ΙΝΑΧΟΣ |
|
7/2/2015 |
16:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
|
7/2/2015 |
14:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93 (Β) |
|
ΡΕΠΟ : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. |
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
14/2/2015 |
20:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Α.Λ.Φ.Α. 93 (Β) – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) |
|
14/2/2015 |
17:00 |
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ |
Α.Ο.Κ. ΙΝΑΧΟΣ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ |
|
14/2/2015 |
16:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. |
|
ΡΕΠ0 : ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
21/2/2015 |
16:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Α.Λ.Φ.Α. 93 (Β) – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. |
|
21/2/2015 |
18:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο.Κ. ΙΝΑΧΟΣ |
|
21/2/2015 |
14:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) |
|
ΡΕΠΟ : ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
28/2/2015 |
20:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
|
28/2/2015 |
16:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
|
28/2/2015 |
17:00 |
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ |
Α.Ο.Κ. ΙΝΑΧΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. |
|
ΡΕΠΟ : Α.Λ.Φ.Α. 93 (Β) |
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
8/3/2015 |
18:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93 (Β) |
|
7/3/2015 |
14:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) |
|
7/3/2015 |
20:00 |
ΑΓΡΙΝΙΟ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
|
ΡΕΠ0 : Α.Ο.Κ. ΙΝΑΧΟΣ |
ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :
Προκρίνονται οι 2 πρώτες ομάδες του ομίλου. Η 1η ομάδα θα αγωνιστεί σε δύο αγώνες με τη 2η ομάδα του 1ου ομίλου και η 2η ομάδα της βαθμολογίας θα αγωνιστεί σε δύο αγώνες με τη 1η ομάδα του 1ου ομίλου. Οι νικήτριες των ζευγαριών θα συνεχίσουν σε ομίλους βορράς – νότος, αγωνιζόμενες στον όμιλο του νότου. Στους ομίλους αυτούς θα παίξουν ένας εναντίον όλων χωρίς να λαμβάνονται υπόψη τα αποτελέσματα προηγούμενης φάσης.
Στην τελική φάση θ’ αγωνιστούν η 1η ομάδα του ομίλου του νότου με τη 2η ομάδα του ομίλου του βορρά και η 1η ομάδα του ομίλου του βορρά με τη 2η ομάδα του ομίλου του νότου στις 2 νίκες με πλεονέκτημα έδρας στην 1η ομάδα. Οι νικήτριες των ζευγαριών ανέρχονται στην Α΄ κατηγορία ΕΣΚΑΒΔΕ. Οι ηττημένες θ’ αγωνιστούν σε ουδέτερο γήπεδο για να υπάρξει κατάταξη για την περίπτωση που θα χρειαστεί ν’ ανέλθουν στην Α΄ κατηγορία περισσότερες ομάδες.