ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ (Α’ ΦΑΣΗ) ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014 – 2015
Α΄ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
13/9/2014 |
14:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - Γ.Ε.Α. 34 - 58 |
13/9/2014 |
12:30 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 37 - 49 |
13/9/2014 |
16:30 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 64 - 52 |
13/9/2014 |
14:30 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 57 - 64 |
13/9/2014 |
16:30 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' - Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ 52 - 46 |
2η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
14/9/2014 |
14:30 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 45 - 51 |
14/9/2014 |
17:00 |
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ |
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 48 - 61 |
14/9/2014 |
15:00 |
ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 73 - 37 |
14/9/2014 |
17:30 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 46 -88 |
14/9/2014 |
18:30 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε.Α. - Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' 89 - 25 |
3η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
20/9/2014 |
14:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 20-0(α.α.) |
20/9/2014 |
14:30 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 42-64 |
20/9/2014 |
16:30 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ 74-55 |
20/9/2014 |
12:30 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' 80-24 |
20/9/2014 |
16:30 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε.Α. - ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 52 - 29 |
4η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
21/9/2014 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 56-42 |
21/9/2014 |
13:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 33-50 |
21/9/2014 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' - ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 36-52 |
21/9/2014 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Γ.Ε.Α. 23-60 |
21/9/2014 |
13:00 |
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ |
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 37-64 |
5η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
27/9/2014 |
14:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ 20-0(α.α) |
27/9/2014 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' 59-31 |
27/9/2014 |
16:30 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 63-69 |
27/9/2014 |
13:30 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε.Α. - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 20-0(α.α) |
27/9/2014 |
15:15 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 49-37 |
6η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
28/9/2014 |
13:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' - ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 28-70 |
28/9/2014 |
15:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 73-41 |
28/9/2014 |
13:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - Γ.Ε.Α. 36-76 |
28/9/2014 |
16:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 47-68 |
28/9/2014 |
16:00 |
ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 20-0(α.α) |
7η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
26/10/2014 |
14:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 66-47 |
26/10/2014 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 57-34 |
26/10/2014 |
18:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε.Α. - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 62-39 |
26/10/2014 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' 95-22 |
5/10/2014 |
13:00 |
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ |
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ 0-20(α.α) |
8η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
12/10/2014 |
12:30 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 29-51 |
12/10/2014 |
16:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Γ.Ε.Α. 31-70 |
12/10/2014 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 61-69 |
11/10/2014 |
13:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 20-0(α.α) |
12/10/2014 |
15:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 31-50 |
9η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
19/10/2014 |
14:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 41 - 34 |
19/10/2014 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε.Α. - Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ 76 - 36 |
19/10/2014 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 62 - 32 |
19/10/2014 |
13:00 |
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ |
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 0-20(α.α) |
19/10/2014 |
16:30 |
ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' 20-0(α.α) |
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
2/11/2014 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε.Α. - ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 47-39 |
1/11/2014 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 41-55 |
2/11/2014 |
16:00 |
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ |
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 0-20(α.α.) |
1/11/2014 |
16:00 |
ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 41-46 |
2/11/2014 |
15:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ - Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' 52-31 |
2η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
9/11/2014 |
15:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 60-50 |
9/11/2014 |
16:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 20-0(α.α) |
9/11/2014 |
13:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 35-65 |
9/11/2014 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ 77-39 |
9/11/2014 |
16:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' - Γ.Ε.Α 27-77 |
.
3η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
16/11/2014 |
13:00 |
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ |
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 0-20(α.α) |
16/11/2014 |
15:00 |
ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 65-44 |
16/11/2014 |
14:30 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 32-64 |
16/11/2014 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 28-101 |
16/11/2014 |
19:30 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ - Γ.Ε.Α. 51-62 |
4η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
23/11/2014 |
13:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 58-61 |
23/11/2014 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ 20-0(α.α) |
23/11/2014 |
15:30 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' 91-43 |
23/11/2014 |
16:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε.Α. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 67-44 |
23/11/2014 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 20-0(α.α) |
5η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
7/12/2014 |
12:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ - ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 0-20(α.α.) |
7/12/2014 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 0-20(α.α.) |
7/12/2014 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 53-32 |
7/12/2014 |
13:00 |
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ |
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - Γ.Ε.Α. 0-20(α.α.) |
13/12/2014 |
13:30 |
ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 46-56 |
6η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
14/12/2014 |
14:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' 20-0(α.α.) |
14/12/2014 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 55-47 |
14/12/2014 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε.Α. - ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 72-25 |
14/12/2014 |
19:30 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ 20-0(α.α.) |
14/12/2014 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ |
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 0-20(α.α) |
7η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
21/12/2014 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 38-39 |
21/12/2014 |
15:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 48-64 |
4/1/2015 |
15:00 |
ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - Γ.Ε.Α. 40-37 |
21/12/2014 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' - ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 0-20(α.α.) |
21/12/2014 |
13:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 0-0(α.α) |
8η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
|
10/1/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ |
11/1/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε.Α. |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ |
11/1/2015 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. |
11/1/2015 |
13:30 |
ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ |
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' 0-20(α.α) |
11/1/2015 |
15:00 |
ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ 20-0(α.α) |
9η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
18/1/2015 |
18:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ |
18/1/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Α.Μ.Σ.Μ. ΑΠΟΛΛΩΝ - Γ.Ε.Α. 0-20(α.α) |
18/1/2015 |
15:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
18/1/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 20-0(α.α) |
18/1/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 0-20(α.α.) |
Τα Σωματεία Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80' και Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ συμπλήρωσαν δυο (2) μηδενισμούς και βγήκαν από τη συνέχεια του Πρωταθλήματος.
Σημείωση : Προκρίνονται για την επόμενη Φάση οι τρεις (3) πρώτες βαθμολογικά ομάδες. Οι οκτώ ομάδες που θα προκριθούν από την Α φάση θα χωριστούν σε δύο ομίλους με γεωγραφικά κριτήρια (μικρότερες αθροιστικά χιλιομετρικές αποστάσεις) (όμιλος νότου και όμιλος βορρά).
Οι ομάδες δε μεταφέρουν τ’ αποτελέσματα της Α φάσης.
Στη συνέχεια θα ακολουθηθεί ο τρόπος διεξαγωγής όπως περιγράφεται στην προκήρυξη.
Last Updated on Sunday, 04 January 2015 21:09