Παναιτωλικός Γ.Φ.Σ.
Slidenew20

2020-2021 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
11/10/2020 17:15 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  44-47
10/10/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  56-52
11/10/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  69-64
11/10/2020 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  94-46
11/10/2020 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Ε.Α.  68-74
2η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17/10/2020 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  81-42
17/10/2020 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  54-84 
18/10/2020 15:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  61-67
17/10/2020 15:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε.Α. – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  60-82
17/10/2020 19:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93  60-52
3η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
24/10/2020 17:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  64-50
24/10/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  87-45
25/10/2020 19:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  – Γ.Ε.Α.  
25/10/2020 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93  93-40
24/10/2020 19:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  50-42 
4η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/10/2020 19:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  
31/10/2020 17:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε.Α. – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
31/10/2020 19:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  
1/11/2020 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  
31/10/2020 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
5η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
7/11/2020 17:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Γ.Ε.Α.  
7/11/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93  
8/11/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
7/11/2020 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
8/11/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  
6η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/11/2020 18:45 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  
22/11/2020 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
22/11/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  -ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  
21/11/2020 16:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε.Α. – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
21/11/2020 19:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
7η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
28/11/2020 17:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
28/11/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  
28/11/2020 19:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  
29/11/2020 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  – Α.Λ.Φ.Α. 93  
28/11/2020 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Γ.Ε.Α.  
8η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
6/12/2020 14:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  
5/12/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  
6/12/2020 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
5/12/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
5/12/2020 18:15 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε.Α. – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  
9η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/12/2020 17:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
13/12/2020 19:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Γ.Ε.Α.  
13/12/2020 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  
12/12/2020 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
12/12/2020 19:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Λ.Φ.Α. 93  
B’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
9-10/01/2021   ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  
9-10/01/2021   ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
9-10/01/2021   ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  
9-10/01/2021   ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
9-10/01/2021   ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε.Α. – Α.Λ.Φ.Α. 93  
2η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
16-17/1/2021   ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
16-17/1/2021   ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
16-17/1/2021   ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  
16-17/1/2021   ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Γ.Ε.Α.  
16-17/1/2021   ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  
3η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
23-24/01/2021   ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  
23-24/01/2021   ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
23-24/01/2021   ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε.Α. – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  
23-24/01/2021   ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
23-24/01/2021   ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  
4η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
30-31/01/2021   ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  
30-31/01/2021   ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε.Α.  
30-31/01/2021   ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  – Α.Λ.Φ.Α. 93  
30-31/01/2021   ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
30-31/01/2021   ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
5η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
13/14/02/2021   ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε.Α. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  
13/14/02/2021   ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
13/14/02/2021   ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  
13/14/02/2021   ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  
13/14/02/2021   ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  


6η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20-21/02/2021   ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Λ.Φ.Α. 93  
20-21/02/2021   ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
20-21/02/2021   ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  
20-21/02/2021   ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ε.Α.  
20-21/02/2021   ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  
7η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
27-28/02/2021   ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  
27-28/02/2021   ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
27-28/02/2021   ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  
27-28/02/2021   ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
27-28/02/2021   ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε.Α. – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
8η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
6-7/03/2021   ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  
6-7/03/2021   ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
6-7/03/2021   ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ- Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
6-7/03/2021   ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93  
6-7/03/2021   ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Ε.Α.  
9η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20-21/03/2021   ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  
20-21/03/2021   ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε.Α. – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  
20-21/03/2021   ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
20-21/03/2021   ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
20-21/03/2021   ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′  

***Για τους αγώνες των ομάδων (ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ και Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ) που έχουν έδρα το ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ, οι ώρες διεξαγωγής που παραχωρήθηκαν ενδέχεται να τροποποιηθούν σε περίπτωση ορισμού αγώνων Εθνικών Κατηγοριών.

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  Ισχύει το άρθρο 5. της Προκήρυξης της A’ Κατηγορίας.

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΚυριακή, 25 Οκτωβρίου 2020 21:43
επιστροφή στην κορυφή

 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

Προυσιωτίσσης 15, Αγρίνιο 301 32 [Γήπεδο Παναιτωλικού] Τηλ-Φαξ.: 26410 52898

W : www.panetolikosac.gr  E-mail : info@panetolikosac.gr

Copyright © 2019-2020 Η ιστοσελίδα είναι χορηγία του VRES-AGRINIO.GR

ΙΗ16  Logo Facebook