Παναιτωλικός Γ.Φ.Σ.
Please update your Flash Player to view content.

Αγωνιστικές 30/11-01/12

6η Αγωνιστική 1η Αγωνιστικη Βολευ 2019 2020

2019-2020 Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ

2019-2020 Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ

Το πρόγραμμα Πρωταθλήματος Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ της Α΄Φάσης του Α' Ομίλου, για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020 διαμορφώνεται ως εξής :

Α’ ΓΥΡΟΣ


1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
19/10/2019 16:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  52-69
20/10/2019 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  87-53
20/10/2019 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Σ. ΛΕΩΝ  63-65
20/10/2019 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  56-58
19/10/2019 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  73-70

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/10/2019 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  50-71
27/10/2019 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  82-67
26/10/2019 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  86-61
26/10/2019 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93  59-55
26/10/2019 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  64-46

 
3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
3/11/2019 18:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Σ. ΛΕΩΝ  61-75
3/11/2019 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  44-57
3/11/2019 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  70-86
2/11/2019 19:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  67-74
2/11/2019 16:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ -ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  87-54

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
9/11/2019 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 90-75
9/11/2019 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 65-66 
9/11/2019 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) 63-40 
9/11/2019 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 52-70 
10/11/2019 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 83-37 

 

 5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
16/11/2019 16:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  62-64
17/11/2019 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  55-57
17/11/2019 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Λ.Φ.Α. 93  80-70
16/11/2019 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ  58-77
17/11/2019 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  60-72

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
30/11/2019 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  80-71
1/12/2019 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  67-57
1/12/2019 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  85-106
30/11/2019 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  72-47
30/11/2019 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ  55-74

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
7/12/2019 16:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Λ.Φ.Α. 93  
7/12/2019 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  
7/12/2019 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
7/12/2019 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  
8/12/2019 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15/12/2019 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
15/12/2019 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
14/12/2019 19:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  
14/12/2019 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Σ. ΛΕΩΝ  
14/12/2019 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21/12/2019 18:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  
21/12/2019 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
22/12/2019 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  
21/12/2019 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Λ.Φ.Α. 93  
21/12/2019 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  

 

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
11/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
12/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  
11/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  
11/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93  
11/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  

 
2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
18/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  
18/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ  
19/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
18/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
18/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
25/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  
25/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  
25/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Λ.Φ.Α. 93  
25/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
1/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
2/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
2/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ  
1/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93  
2/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ  

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
8/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  
8/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  
9/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
8/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  
15/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93  
15/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  
15/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
15/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
23/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
23/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  
22/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
22/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  
22/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ  

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
7/3/2020 16:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  
7/3/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  
8/3/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93  
7/3/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  
7/3/2020 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/3/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ  
14/3/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
15/3/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ  
14/3/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Σ. ΛΕΩΝ  
14/3/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
Τελευταία τροποποίηση στιςΔευτέρα, 02 Δεκεμβρίου 2019 18:28
επιστροφή στην κορυφή

 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

Προυσιωτίσσης 15, Αγρίνιο 301 32 [Γήπεδο Παναιτωλικού] Τηλ-Φαξ.: 26410 52898

W : www.panetolikosac.gr  E-mail : info@panetolikosac.gr

Copyright © 2019-2020 Η ιστοσελίδα είναι χορηγία του VRES-AGRINIO.GR

ΙΗ16  Logo Facebook