Παναιτωλικός Γ.Φ.Σ.
Please update your Flash Player to view content.
epomenos agonas12012019
Οι ακαδημίες του Συλλόγου μας απευθύνονται σε μαθητές δημοτικού και γυμνασίου με στόχο τη σύνδεση αυτών των ηλικιών με τον αθλητισμό και τη δημιουργία τμημάτων υποδομής. 
Η συμμετοχή στα οργανωμένα αθλήματα δίνει την ευκαιρία στα παιδιά και στους νέους να βελτιώσουν τη φυσική τους κατάσταση και να συνηθίσουν σ' έναν τρόπο ζωής και άσκησης που ιδανικά θα συνεχίσουν και στην ενήλικη ζωή τους.

Γίνε και συ μέλος της μεγαλύτερης αθλητικής οικογένειας της πόλης σου 


Ο σύλλογός μας, ο οποίος ιδρύθηκε το 1926, αποτελεί έναν από τους αρχαιότερους συλλόγους της χώρας μας και είναι ο μοναδικός σύλλογος στο νομό μας που διαθέτει Ειδική Αθλητική Αναγνώριση (κωδ. ΙΗ16) από τη Γενική Γραμματεία Αθλητισμού για όλα τα τμήματα που λειτουργεί : Ποδόσφαιρο, Ελληνορωμαϊκή Πάλη, Μπάσκετ, Χάντμπολ , Βόλευ.

Έμπειροι προπονητές και καθηγητές Φυσικής Αγωγής με επιστημονική κατάρτιση και διδακτική ικανότητα στελεχώνουν τα τμήματα υποδομής του συλλόγου μας. 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ - ΕΓΓΡΑΦΕΣ
Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή 10.00 -14.00 στα γραφεία του Συλλόγου στο γήπεδο του Παναιτωλικού και στο τηλ.: 26410 52898
Επίσης μπορείτε να απευθύνεστε και στους-ις προπονητές-τριες και εφόρους των τμημάτων 

ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗ ΠΑΛΗ : Προπονητής Γιάννης Θεοδωρόπουλος 6972765131 - Έφορος Παναγιώτης Στεργίου 6947272738
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ (ΜΠΑΣΚΕΤ) : Προπονητής Αντρικής Ομάδας & Ακαδημιών Σωτήρης Σταμούλης 6946408684 - Έφορος Σπύρος Μαυρομάτης 6943873570
ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ (ΒΟΛΕΥ) : Προπονητής Γυναικείας Ομάδας Γιώργος Ασημακούλας 6972331669 - Προπονήτρια Ακαδημιών Αφροδίτη Περιβόλα 6973748689 - Προπονήτρια Τμήμ.Ενηλίκων Πηνελόπη Κωστάκη 6945703627 - Έφορος Νίκος Χούσης 6976774457
ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ (ΧΑΝΤΜΠΟΛ) : Προπονητής Γιώργος Ραμμόπουλος 6907160677 - Έφορος Πέτρος Ρούλιας 6984353022

 

ΧΡΥΣΑ ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ
Logo Facebook

Πρόγραμμα αγωνιστικής περιόδου 2018-2019 Α' ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας Σκόρ

21/10/2018 17:00 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) 61-96
21/10/2018 19:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Α.Λ.Φ.Α. 93 52-54
21/10/2018 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 74-64
20/10/2018 18:30  ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 56-64
20/10/2018 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 75-47

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γώ ν α ς

Σκόρ

27/10/2018 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 69-53
27/10/2018 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 62-64
27/10/2018 18:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 81-59
27/10/2018 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 70-59
28/10/2018 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Σ. ΛΕΩΝ  74-67

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

3/11/2018 16:00 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 69-77
4/11/2018 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 39-52 
4/11/2018 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 55-62 
3/11/2018 18:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Α.Σ. ΛΕΩΝ 57-89 
4/11/2018 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) - Α.Λ.Φ.Α. 93 82-64 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκόρ

10/11/2018 16:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 77-60
10/11/2018 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 69-67 
10/11/2018 19:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 89-62 
10/11/2018 14:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) 77-75 
10/11/2018 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Λ.Φ.Α. 93 66-53 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

24/11/2018 16:00 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  68-81
24/11/2018 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Α.Σ. ΛΕΩΝ  54-55 
24/11/2018 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  73-58 
25/11/2018 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  70-78 
24/11/2018 20:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 - Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  42-59 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

1/12/2018 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ - ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ  71-37
1/12/2018 18:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ  64-56
2/12/2018 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  70-82
1/12/2018 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - Α.Λ.Φ.Α. 93  77-73
1/12/2018 16:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  75-46

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
9/12/2018 16:00 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 48-66
9/12/2018 19:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 63-64
9/12/2018 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) - Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 58-70 
8/12/2018 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 - Α.Σ. ΛΕΩΝ 54-62 
8/12/2018 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 75-78 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

15/12/2018 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ  86-48
16/12/2018 19:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)  61-77 
15/12/2018 18:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Α.Λ.Φ.Α. 93  50-55 
15/12/2018 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ  60-54 
15/12/2018 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  80-85 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκόρ

22/12/2018

16:00

ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

74-113

23/12/2018

18:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

82-65 

22/12/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93 - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

59-53 

22/12/2018

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

72-69 

22/12/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - Α.Σ. ΛΕΩΝ

66-57 



B’ ΓΥΡΟΣ


1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

13/1/2019

18:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) - ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 104-56

12/1/2019

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 50-51

12/1/2019

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 65-66

12/1/2019

18:30

ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 71-45

12/1/2019

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - Α.Σ. ΛΕΩΝ

 50-76


2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

19/1/2019

16:00

ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - Α.Λ.Φ.Α. 93



19/1/2019

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ



19/1/2019

14:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ



19/1/2019

18:30

ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ



20/1/2019

18:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Α.Σ. ΛΕΩΝ - Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)




3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

26/1/2019

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ



26/1/2019

16:00

ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ



26/1/2019

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ



26/1/2019

19:30

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Α.Σ. ΛΕΩΝ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.



26/1/2019

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93 - Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)




4η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

9/2/2019

16:00

ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ



9/2/2019

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ



9/2/2019

16:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - Α.Σ. ΛΕΩΝ



10/2/2019

18:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.



9/2/2019

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93 - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ




5η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

16/2/2019

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ



16/2/2019

19:30

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Α.Σ. ΛΕΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ



16/2/2019

16:00

ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ



16/2/2019

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)



16/2/2019

14:00

ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - Α.Λ.Φ.Α. 93




6η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

23/2/2019

16:00

ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - Α.Σ. ΛΕΩΝ



23/2/2019

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.



24/2/2019

18:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ



23/2/2019

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93 - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ



23/2/2019

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ




7η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

2/3/2019

16:30

ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ



2/3/2019

16:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ



3/3/2019

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)



2/3/2019

18:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Α.Σ. ΛΕΩΝ - Α.Λ.Φ.Α. 93



2/3/2019

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ




8η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

9/3/2019

16:00

ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ



10/3/2019

18:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) - ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ



9/3/2019

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93 - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.



9/3/2019

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ. ΛΕΩΝ



9/3/2019

18:00

ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ




9η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α γ   ώ ν α ς

Σκόρ

16/3/2019

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ



16/3/2019

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)



16/3/2019

16:00

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - Α.Λ.Φ.Α. 93



16/3/2019

18:00

ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ



16/3/2019

18:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Α.Σ. ΛΕΩΝ - Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ




Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12
Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.
ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ : Ισχύει το άρθρο 5. της Προκήρυξης της A’ Κατηγορίας.
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ ΟΡΟΙ : Ισχύουν τα άρθρα 5 των Γενικών Διατάξεων ΕΣΚΑΒΔΕ και το άρθρο 10 της Προκήρυξης της A’ Κατηγορίας ΕΣΚΑΒΔΕ.
Τελευταία τροποποίηση στιςΔευτέρα, 14 Ιανουαρίου 2019 11:27
επιστροφή στην κορυφή

 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

Προυσιωτίσσης 15, Αγρίνιο 301 32 [Γήπεδο Παναιτωλικού] Τηλ-Φαξ.: 26410 52898

W : www.panetolikosac.gr E-mail : info@panetolikosac.gr

Copyright © 2018-2019 Η ιστοσελίδα είναι χορηγία του VRES-AGRINIO.GR