Εκτύπωση αυτής της σελίδας

2019-2020: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κ-18 Κοριτσιών ΕΣΠΕΔΕ (Αποτελέσματα-Βαθμολογία)

2019-2020: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κ-18 Κοριτσιών ΕΣΠΕΔΕ (Αποτελέσματα-Βαθμολογία)

Στις 8 Δεκεμβρίου ξεκινούν οι αγωνιστικές υποχρεώσεις της ομάδας Κ-18 κοριτσιών του Παναιτωλικού. Η ομάδα μας στα πλαίσια του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Κ-18 της ΕΣΠΕΔΕ, θα αντιμετωπίσει την ομάδα του ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΑΡΤΑΣ, στην πρώτη και εκτός έδρας αγωνιστική. Ακολουθεί αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος και η βαθμολογία, όπως α;υτή διαμορφώνεται σε κάθε αγωνιστική. 

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η Αγωνιστική
7/12/2019 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ 16:00 ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3-0 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ.:3 
2.ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ: 3
3.ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2: 3
4.ΑΟ ΦΙΛΙΑ: 3
5.ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ: 0
6.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ: 0
7.ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.: 0
8.ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ : 0
9.ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ: 0
8/12/2019 ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 12:00 ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 3-0
8/12/2019 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 11:00 ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΑΡΤΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ 3-0
8/12/2019 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3-0

  

2η Αγωνιστική
15/12/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ  0-3 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ:6
2. ΑΟ ΦΙΛΙΑ:6
3. ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2: 6
4. ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛ.: 3
5. ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ: 0
6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ: 0
7. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ:0
8. ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ:0
9. ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.:0  
15/12/2019 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΑΡΤΑΣ  0-3
21/12/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20:00 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛ.  3-1
15/12/2019 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓ. 15:00 ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2  0-3

 

3η Αγωνιστική
22/12/2019 ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 11:30 ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛ. ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.  3-0 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ:9
2 ΑΟ ΦΙΛΙΑ:9
3 ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2: 6
4 ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛ.: 6
5 ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ:3
6 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ: 3
7 ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.:0
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ: 0
9 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ:0
22/12/2019 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 12:00 ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΑΡΤΑΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  3-0 
22/12/2019 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 18:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ  3-0
21/12/2019 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ  3-0
4η Αγωνιστική
12/1/2020 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  0-3 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ:12
2.ΑΟ ΦΙΛΙΑ:12
3.ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2: 9
4.ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛ.: 6
5.ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ:6
6.ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ: 3
7.ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.:0
8.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ: 0
9.ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ:0
12/1/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ  0-3
12/1/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓ. 17:00 ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΑΡΤΑΣ  0-3
12/1/2020 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ 12:00 ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2 ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛ.  3-0
5η Αγωνιστική
19/1/2020 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 14:00 ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΑΡΤΑΣ ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2  0-3 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ:15
2. ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2: 12
3. ΑΟ ΦΙΛΙΑ:12
4. ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ:9
5. ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛ.: 6
6. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ:3
7. ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ: 3
8. ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.:0
9. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ: 0 
19/1/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. 3-0 
19/1/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 19:30 ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3-1 
19/1/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 3-0 

 

6η Αγωνιστική
26/1/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20:00 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ  3-1 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ:16
2 ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2: 14
3 ΑΟ ΦΙΛΙΑ:14
4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ:12
..............................................
5 ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛ.: 7
6 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ: 6
7 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ:3
8 ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.:0
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ: 0 
26/1/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓ. 19:00 ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  0-3
26/1/2020 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ 12:00 ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ  3-2
26/1/2020 ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 11:30 ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΑΡΤΑΣ  2-3
7η Αγωνιστική
2/2/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 18:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛ. 3-0  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ: 19
2 ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2: 17
3 ΑΟ ΦΙΛΙΑ: 14
4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ: 12
..............................................
5 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ: 9
6 ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛ.: 7
7 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ: 5
8 ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.: 1
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ: 0   
31/1/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 20:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2 0-3 
2/2/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. 3-2 
2/2/2020 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 14:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-3 
8η Αγωνιστική
9/2/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓ. 19:00 ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ  3-1   ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ: 21
2 ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2: 20
3 ΑΟ ΦΙΛΙΑ: 15
4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ: 15
..............................................
5 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ: 9
6 ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛ.: 7
7 ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.: 4
8 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ: 2
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ: 0
Το σωματείο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ έχει ένα μηδενισμό και (-3) βαθμούς.
9/2/2020 ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ 12:00 ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ

3-0(α.α.) 

9/2/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 19:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛ. 3-1 
9/2/2020 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 16:00 ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΑΡΤΑΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ 2-3 
9η Αγωνιστική
16/2/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 15:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΑΡΤΑΣ  1-3 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2: 23(Επέλεξε τον Β' Όμιλο)
2 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ: 21
3 ΑΟ ΦΙΛΙΑ: 18
4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ: 15
..............................................
5 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ: 12
6 ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛ.: 10
7 ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.: 4
8 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ: 2
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ: 0
Το σωματείο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ έχει ένα μηδενισμό και (-3) βαθμούς. Από τον Α' Όμιλο στην προημιτελική φάση προκρίνονται τα σωματεία που κατέλαβαν τις θέσεις 2-5 και κατατάσσονται αντίστοιχα στις θέσεις 1-4 αφού το σωματείο ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ επέλεξε την ομάδα του Β' Ομίλου.
16/2/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ ΑΓΟΓ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛ. 0-3 
16/2/2020 ΑΚΔ ΑΡΤΑΣ 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ_2 0-3 
16/2/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. 3-0 

Β΄ ΦΑΣΗ(νοκ-άουτ)
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτέλεσμα
23/2/2020 Α1 Β4 Ν1
23/2/2020 Α2 Β3 Ν2
23/2/2020 Β1 Α4 Ν3
23/2/2020 Β2 Α3 Ν4

FINAL FOUR
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτέλεσμα
7/3/2020 Ν1 Ν4 Α
7/3/2020 Ν3 Ν2 Β

FINAL FOUR
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτέλεσμα
8/3/2020 ΗΤΗΜ_Α ΗΤΗΜ_Β

ΤΕΛΙΚΟΣ

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Συνάντηση Αποτέλεσμα
8/3/2020 ΝΙΚ_Α ΝΙΚ_Β

Σύστημα Διεξαγωγής :

Οι ομάδες που θα καταλάβουν τις τέσσερις πρώτες βαθμολογικά θέσεις στους ομίλους τους θα αγωνιστούν στους Προημιτελικούς χιαστί με το σύστημα νοκ άουτ στην έδρα της ομάδας που θα καταλάβει την υψηλότερη θέση στη βαθμολογία.
Οι νικήτριες ομάδες των παραπάνω αναμετρήσεων θα αγωνιστούν στο F-4 της διοργάνωσης με το ίδιο.

Το F-4 της διοργάνωσης θα διεξαχθεί σύμφωνα με τα καθοριζόμενα στο άρθρο 4ο παρ. β) της ειδικής προκήρυξης.
Η ΕΟΠΕ και η ΕΣΠΕΔΕ εγκρίνει την τέλεση των παραπάνω αγώνων, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/2012.
Η ΕΣΠΕΔΕ διατηρεί το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρω ημερομηνιών και ωρών αγώνων εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.

Τελευταία τροποποίηση στιςΔευτέρα, 17 Φεβρουαρίου 2020 10:55