Παναιτωλικός Γ.Φ.Σ.

Πρόγραμμα Α΄ΕΣΠΕΔΕ/Τοπικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2019-2020

Α΄ ΦΑΣΗ

 

Α΄ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Αγώνας

Αποτ

1η Αγωνιστική

01/12/2019

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

18:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ

ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ



01/12/2019

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

12:30 ΑΣΚ ΘΙΝΑΛΙ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ



1/12/2019

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ

12:00

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ



2η Αγωνιστική

7/12/2019

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ

14:00

ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ



7/12/2019

ΔΚΓ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

19:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ



7/12/2019

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

14:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ

ΑΣΚ ΘΙΝΑΛΙ



3η Αγωνιστική

14/12/2019 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

13:30 ΑΣΚ ΘΙΝΑΛΙ

ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ



15/12/2019 

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ

14:30

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ



14/12/2019 

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

18:00 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ



4η Αγωνιστική

 11/1/2020

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ

14:00

ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ



 11/1/2020

ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ

16:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ

ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ



 11/1/2020

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

  ΑΣΚ ΘΙΝΑΛΙ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ



5η Αγωνιστική

19/1/2020

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ

12:00

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ



18/1/2020

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

14:00

ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣΚ ΘΙΝΑΛΙ



18/1/2020

ΔΚΓ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

15:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ



 


Β΄ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

Αποτ

6η Αγωνιστική

25/1/2020

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ

14:00

ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ



25/1/2020

ΔΚΓ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

14:00 

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣΚ ΘΙΝΑΛΙ



25/1/2020

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

18:00

ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ



7η Αγωνιστική

1/2/2020

ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ

16:00 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ



2/2/2020

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ

14:30

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ



1/2/2020

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 14:00 ΑΣΚ ΘΙΝΑΛΙ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ



8η Αγωνιστική

8/2/2020

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ

14:00

ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΑΣΚ ΘΙΝΑΛΙ



8/2/2020

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

18:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ



8/2/2020

ΔΚΓ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

19:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ



9η Αγωνιστική

15/2/2020 

ΔΚΓ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

19:00 

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ



15/2/2020 

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

14:00

ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ



15/2/2020

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ

14:00

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣΚ ΘΙΝΑΛΙ



10η Αγωνιστική

22/2/2020

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝ

14:00

ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ



22/2/2020

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ



ΑΣΚ ΘΙΝΑΛΙ

ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ



22/2/2020

ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ

15:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ




Το πρόγραμμα της Β΄ΦΑΣΗΣ θα συμπληρωθεί με τη λήξη του πρωταθλήματος της Α΄ Φάσης σύμφωνα με τις παραπάνω ημερομηνίες και ΜΟΝΟ στην περίπτωση που η διαφορά του 1ου από τον δεύτερο είναι μικρότερη των 12 βαθμών.
Τα σωματεία που θα καταλάβουν τις θέσεις 1-2 θα πρέπει να ενημερώσουν την ΕΣΠΕΔΕ για τις ώρες των αγώνων δύο ημέρες μετά την λήξη της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος.

Η ΕΟΠΕ και η ΕΣΠΕΔΕ εγκρίνει την τέλεση των παραπάνω αγώνων, σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/2012.
Επίσης η ΕΣΠΕΔΕ διατηρεί το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρω ημερομηνιών και ωρών αγώνων εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.

Τελευταία τροποποίηση στιςΠαρασκευή, 08 Νοεμβρίου 2019 10:53
επιστροφή στην κορυφή

 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

Προυσιωτίσσης 15, Αγρίνιο 301 32 [Γήπεδο Παναιτωλικού] Τηλ-Φαξ.: 26410 52898

W : www.panetolikosac.gr  E-mail : info@panetolikosac.gr

Copyright © 2019-2020 Η ιστοσελίδα είναι χορηγία του VRES-AGRINIO.GR

ΙΗ16  Logo Facebook