Παναιτωλικός Γ.Φ.Σ.
Slidenew20

Πρόγραμμα-Βαθμολογία Πρωταθλήματος Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ (Α΄ Φάση– Α’ Όμιλος) Αγων.Περ.2022 – 2023

Πρόγραμμα-Βαθμολογία Πρωταθλήματος Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ (Α΄ Φάση– Α’ Όμιλος)  Αγων.Περ.2022 – 2023

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Βαθμοί στους μεταξύ

τους αγώνες

Διαφορά στους μεταξύ

τους αγώνες

Διαφορά σε όλους τους

αγώνες

Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Μ Επιθ Αμυν Διαφ
Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 22 11 11 0 0 885 553 332 0 1,000 1,600
Α.Σ. ΛΕΩΝ 20 11 9 2 0 858 731 127 0 1,000 1,174
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19 11 8 3 0 798 689 109 0 1,000 1,158
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 18 11 7 4 0 796 770 26 2 1,141 1,034
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18 11 7 4 0 741 692 49 1 0,877 1,071
ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 17 11 6 5 0 737 694 43 0 1,000 1,062
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 15 11 4 7 0 685 789 -104 0 1,000 0,868
Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 13 11 2 9 0 718 801 -83 0 1,000 0,896
ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 11 11 0 11 0 544 851 -307 0 1,000 0,639
Α.Λ.Φ.Α. 93 10 11 1 9 1 608 800 -192 0 1,000 0,760

***Ο Α.Λ.Φ.Α. 93 έχει -1 βαθμό λόγω μη προσέλευσης σε αγώνα της τρέχουσας αγων. περιόδου.

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
23/10/2022 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 79–58
22/10/2022 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 82- 89
22/10/2022 18:30 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 88–50
22/10/2022 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 49 -91
22/10/2022 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 68–66

 

2η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
30/10/2022 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 83-70 
29/10/2022 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 65-78 
29/10/2022 18:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 52-80 
29/10/2022 15:15 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ 86-45 
29/10/2022 16:45 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 57-86 


3η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
6/11/2022 13:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 61-57 
5/11/2022 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 73-69 
5/11/2022 18:30 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟY – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 88-62 
5/11/2022 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 58-73 
5/11/2022 19:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 49-72

 

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/11/2022 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 80-32
12/11/2022 17:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 74-56 
12/11/2022 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 52-68 
12/11/2022 15:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 83-57 
13/11/2022 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 69-81 

 

5η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/11/2022 20:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 53-71 
19/11/2022 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 81-71 
19/11/2022 18:30 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ 20-0 (α.α) 
19/11/2022 17:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 46-68 
19/11/2022 19:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 75-64 


6η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
3/12/2022 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 62-60 
3/12/2022 15:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 59-80 
3/12/2022 18:30 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 107-35 
3/12/2022 17:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 57-68 
4/12/2022 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 74-70 

 

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
11/12/2022 13:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Λ.Φ.Α. 93’ 75-65 
10/12/2022 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 72-86 
10/12/2022 16:45 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 47-55 
10/12/2022 19:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 71-74 
11/12/2022 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 75-86 

 

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17/12/2022 18:30 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 85-54 
17/12/2022 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 79-46 
17/12/2022 18:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 69-90 
17/12/2022 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 59-55 
17/12/2022 16:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 71-59 

 

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
14/1/2023 16:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦ.Σ. – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 62-65 
14/1/2023 17:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 38-71 
14/1/2023 19:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 57-72 
14/1/2023 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ 73-52 
14/1/2023 18:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 66-56 

 

B’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/1/2023 16:45  ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 68-75 
21/1/2023 19:00  ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 77-57 
21/1/2023 14:00  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 64-103 
21/1/2023 16:00  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ 68-53 
21/1/2023 16:30  ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 67-64 

 

2η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
29/1/2023 13:00  ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 64-95 
28/1/2023 16:00  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 73-72 
28/1/2023 18:30  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 88-55 
28/1/2023 15:00  ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 75-87 
28/1/2023 18:00  ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 76-43 

 

3η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
5/2/2023 14:00  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  
4/2/2023 16:00  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
4/2/2023 16:00  ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
4/2/2023 18:00  ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α 93’  
4/2/2023 19:30  ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ  

 

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
12/2/2023 13:00  ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ  
11/2/2023 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
11/2/2023 18:30  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
11/2/2023 17:00  ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’  
12/2/2023 17:00  ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ  

 

5η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
18/2/2023 16:00  ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦ.Σ.  
18/2/2023 18:00  ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
19/2/2023 14:00  ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
18/2/2023 14:00  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ  
18/2/2023 16:00  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  


6η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
5/3/2023 13:00  ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦ.Σ. – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
4/3/2023 16:00  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Λ.Φ.Α. 93’  
4/3/2023 17:00  ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
4/3/2023 19:30  ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  
5/3/2023 14:00  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ  

 

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
11/3/2023 16:00  ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.  
11/3/2023 18:30  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
11/3/2023 16:00  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ  
11/3/2023 18:30  ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  
12/3/2023 13:00  ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ  

 

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
19/3/2023 13:00  ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ  
18/3/2023 17:00  ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
18/3/2023 19:30  ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’  
18/3/2023 18:00  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
18/3/2023 16:00  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ  

 

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
1/4/2023 16:00  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦ.Σ.  
1/4/2023 16:00  ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ  
1/4/2023 18:30  ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  
1/4/2023 13:00  ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ  
1/4/2023 18:00  ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ  

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12
*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.
*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  Ισχύει το άρθρο 5. της Προκήρυξης της A’ Κατηγορίας.

Τελευταία τροποποίηση στιςΔευτέρα, 30 Ιανουαρίου 2023 10:38
επιστροφή στην κορυφή

 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

Προυσιωτίσσης 15, Αγρίνιο 301 32 [Γήπεδο Παναιτωλικού] Τηλ-Φαξ.: 26410 52898

W : www.panetolikosac.gr  E-mail : info@panetolikosac.gr

Copyright © 2021-2022 

ΙΗ16  Logo Facebook