Oρίζονται οι Ημιτελικοί αγώνες ΜΙΝΙ 2003 όπως παρακάτω :
ΣΑΒ. 5/12/2015, 16:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - Α.Γ.Σ.Ι. 32- 65
ΚΥΡ. 6/12/2015, 20:00 ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 42- 54
Β' ΦΑΣΗ
Ημ/νια - Ωρα - Γήπεδο - Α γ ώ ν α ς
28/11/2015 - 16:00 - ΚΛ. ΑΣΤΑΚΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 34 - 59
28/11/2015 - 14:00 - ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 72 - 40
28/11/2015 - 10:00 - ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 58 -31
28/11/2015 - 14:00 - ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.–ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20 -0 (α.α)
29/11/2015 - 14:00 - ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Γ.Σ.Ι. – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 20 - 0 (α.α.)
29/11/2015-13:00-ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-Σ.Κ.ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ–Κ.Ε.ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 55-48
29/11/2015-12:00-ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ- Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ–ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 52-58
29/11/2015 - 14:00 - ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 25-47
Ορίζονται οι Προημιτελικοί αγώνες ΜΙΝΙ 2003 όπως παρακάτω :
Ημ/νια - Ωρα - Γήπεδο - Α γ ώ ν α ς
6/12/2015 - 14:00 - ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 52-47
6/12/2015 - 15:00 - ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80΄ 46-34
6/12/2015 - 14:00 - ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 73-47
6/12/2015 - ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ - Α.Γ.Σ.Ι. – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 67-51
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
ΣΚΟΡ |
3/10/2015 |
18:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ |
56-60 |
4/10/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ |
11-73 |
2η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
ΣΚΟΡ |
10/10/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
34-67 |
11/10/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
20-0 (Α.Α.) |
3η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
|
17/10/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
74-17 |
17/10/2015 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ |
44-57 |
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
|
24/10/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
72-40 |
25/10/2015 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
65-24 |
2η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
|
7/11/2015 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80 |
52-31 |
8/11/2015 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ |
14-101 |
3η Αγωνιστική
Ημ/νια |
Ωρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
|
21/11/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
22-71 |
22/11/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80 |
59-37 |
Σύστημα διεξαγωγής : Προκρίνονται οι τρεις (3) πρώτες ομάδες για τη Β’ ΦΑΣΗ.
Οι αγώνες της Β’ και της Γ’ ΦΑΣΗΣ θα είναι νοκ-άουτ και θα οριστούν στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στον όμιλό της ψηλότερα στην βαθμολογία. Αν συναντηθούν ομάδες της ίδιας βαθμολογικής θέσης, ο αγώνας θα οριστεί σε ουδέτερη έδρα.
Οι Ημιτελικοί και ο Τελικός θα γίνουν σε ουδέτερη έδρα.