1η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
12/9/2015 |
16:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ |
25-57 |
12/9/2015 |
16:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
80-37 |
12/9/2015 |
11:00 |
ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
59-33 |
12/9/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ |
71-21 |
12/9/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ |
45-29 |
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
13/9/2015 |
16:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ |
43-57 |
13/9/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ |
54-47 |
13/9/2015 |
14:00 |
ΓΥΜΝ.ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
16-56 |
13/9/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Λ.Φ.Α 93’ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
65-71 |
13/9/2015 |
18:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ–Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ |
36-34 |
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
19/9/2015 |
16:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
26-82 |
19/9/2015 |
14:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ |
106-25 |
19/9/2015 |
11:00 |
ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ |
61-47 |
19/9/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ |
49-33 |
19/9/2015 |
18:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
60-35 |
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
26/9/2015 |
12:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80 |
11-41 |
26/9/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Λ.Φ.Α. 93’ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ |
47-72 |
26/9/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ–Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
60-62 |
26/9/2015 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ |
39-56 |
26/9/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
66-36 |
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
27/9/2015 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – ΑΛΦΑ 93 |
39-43 |
27/9/2015 |
15:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ |
65-45 |
27/9/2015 |
15:00 |
ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
79-65 |
27/9/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
42-54 |
27/9/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ |
50-27 |
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
4/10/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80 |
61-42 |
4/10/2015 |
19:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ |
62-77 |
3/10/2015 |
15:00 |
ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ |
68-59 |
3/10/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
47-49 |
4/10/2015 |
12:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
27-58 |
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
10/10/2015 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80΄- Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
46-75 |
10/10/2015 |
18:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
80-64 |
11/10/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ |
106-24 |
10/10/2015 |
18:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ |
34-40 |
11/10/2015 |
16:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ |
65-41 |
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
18/10/2015 |
15:00 |
ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80 |
20-0 (α.α.) |
17/10/2015 |
16:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ |
73-52 |
18/10/2015 |
19:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
75-44 |
17/10/2015 |
18:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
38-43 |
18/10/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ |
74-18 |
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
24/10/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ |
33-77 |
25/10/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ |
77-46 |
25/10/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
50-48 |
24/10/2015 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
69-59 |
25/10/2015 |
12:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ–Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ |
17-66 |
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
31/10/2015 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80 |
78-43 |
1/11/2015 |
19:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ |
40-68 |
1/11/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
61-53 |
1/11/2015 |
11:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
22-76 |
31/10/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ |
36-45 |
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
8/11/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
50-60 |
8/11/2015 |
13:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
41-55 |
8/11/2015 |
15:00 |
ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ |
20-0(α.α.) |
8/11/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ |
56-66 |
8/11/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ–ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ |
53-50 |
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
15/11/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ |
66-26 |
15/11/2015 |
13:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ |
16-76 |
15/11/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
56-43 |
14/11/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
52-51 |
15/11/2015 |
19:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. |
45-42 |
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
29/11/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ |
αναβάλλεται |
29/11/2015 |
12:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ |
68-50 |
29/11/2015 |
15:00 |
ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ |
62-40 |
29/11/2015 |
19:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
50-51 |
29/11/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
37-61 |
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
6/12/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ |
62-63 |
5/12/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ |
44-57 |
5/12/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
35-74 |
6/12/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ |
55-44 |
6/12/2015 |
14:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
38-68 |
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
12/12/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80 –Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ |
50-58 |
12/12/2015 |
13:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
68-53 |
13/12/2015 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
47-69 |
13/12/2015 |
19:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ |
39-48 |
13/12/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ |
75-21 |
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
20/12/2015 |
19:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80 |
59-46 |
20/12/2015 |
15:00 |
ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ |
37-41 |
20/12/2015 |
15:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ |
37-81 |
20/12/2015 |
12:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
|
20/12/2015 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Λ.Φ.Α. 93’ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
45-38 |
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
10/1/2016 |
14:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80 – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
33-66 |
10/1/2016 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ |
53-61 |
9/1/2016 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
41-47 |
9/1/2016 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ |
66-52 |
10/1/2016 |
13:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ |
45-63 |
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπεδο |
Α γ ώ ν α ς |
Σκορ |
17/1/2016 |
15:00 |
ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ |
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ |
20-0(α.α.) |
17/1/2016 |
12:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Λ.Φ.Α. 93’ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ |
42-57 |
17/1/2016 |
15:00 |
ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
55-33 |
17/1/2016 |
10:00 |
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ |
49-51 |
17/1/2016 |
12:00 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ–Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ |
69-28 |
Προκρίνονται οι τρεις (3) πρώτες ομάδες για τη Β’ ΦΑΣΗ και στη συνέχεια θα ακολουθηθεί το σύστημα (2 όμιλοι) που αναφέρεται στην Προκήρυξη.
Στη Β’ ΦΑΣΗ θα αγωνιστούν στον όμιλο του Νότου.
Δεν μετρούν τα αποτελέσματα της Α’ ΦΑΣΗΣ.